FUE YÖNTEMİ SAÇ EKIMI

Ömür boyu dökülmeyen sağlıklı saçlar Dikiş kullanılmadan çıkarılan saç kökleri Herhangi bir yara ve kesik izi olmaz Alanında uzman deneyimli ve uzman ekip Lateral slit yönetmi ile saç ekimi

FUE YÖNTEMİ SAÇ EKIMI
Modern ve son teknoloji olan FUE, kişinin iki kulak arası ve ense bölgesinin iki parmak üzerinden lokal anestezi altında sağlıklı saç köklerinin mikromotor yardımyla tek tek alınması işlemidir. FUE işlemi öncesi ve sonrasında herhangi bir ağrı ve acı olmaz. FUE'de donör alanda neşter kullanılmaz, dikiş atılmaz ve köklerin alındığı bölgede gözle görülür bir iz kalmaz. FUE işleminde her kişinin kendi saç yapısına göre kullanılan 0,6 - 0,7 mm kalınlığındaki punch'lar ile saç yönü dikkat alınarak saçın foliküler yapısına zarar vermeden tüm alanda eşit oranda foliküler vuruşlar yapılarak 7500 graft almak mümkündür. İşlem sonunda hasta sadece kök alınan bölgede küçük bir pansuman yapıldıktan sonra taburcu olabilir.  


 FUE SAÇ EKİMİ AŞAMALARI

İşlem sırasında ağrı sızı olmaması için lokal anestezi yapılır. Uzman kişiler tarafından graft'ler tek tek alınır. Alınan graft'ler sayılarak ekim işlemi için hazırlanır.
  • Estetik kurallar dahilinde kişiye en uygun olan saç çizgisi belirlenir. Saç çizgisi boyunca tekrar lokal anestezi uygulanır. Çıkan graft sayısına göre kişinin kendi saç yönü taklit edilerek seyrek alanlara uzman kişilerce kanallar açılır.
  • Açılmış olan kanallara, hazırlanmış olan graft'ler uzman kişiler tarafından köklere zarar vermeden yerleştirilir.                                                                    
 
  • FUE SAÇEKİM AVANTAJLARI
  • Ömür boyu dökülmeyen sağlıklı saçlar
  • Dikiş kullanılmadan çıkarılan saç kökleri
  • Herhangi bir yara ve kesik izi olmaz
  • Alanında uzman deneyimli ve uzman ekip
  • Lateral slit yönetmi ile saç ekimi

RANDEVU TALEBİ

!
!
!
!
KAPAT
Tüm alanları eksiksiz doldurunuz.
Tüm alanları eksiksiz doldurmak yetkililerimiz tarafından daha sağlıklı bir dönüş almanızı sağlayacaktır.
Yetkililerimiz en geç 24 saat içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.